LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE 7. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-03-31 14:40:39
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
618
LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! 7. Intensywna praca nad rozwojem duchowym i wielki własny wysiłek mogą przynieś efekty. Dlatego nie zwlekajcie, bo to nie jest zabawa, to walka o własne przetrwanie. Stwórca już nie chce zabiegać o ludzkie leniwe twory. Praca nad sobą może przynieś pożądane efekty. Dlatego odrzućcie materię, a weź się za rozwój duchowy. Czytanie Przesłania Miłości Jezusa Chrystusa, Przesłania Prawdy Tyary najlepszymi wskazówkami co trzeba robić, aby podążać drogą do Światła, są to ostatnie chwile, aby można jeszcze się uratować i służyć prawdziwie Stwórcy. Dzisiaj nie ma innej drogi do ratunku.

Komentarze (1)


  • hahaha
    2011-07-22 12:11:14
    fałszywy prorok. co ty myślisz ludzki tworze ze wyłudzając kase od ludzi dojdziesz daleko? fajnie czytasz? źle to sobie ułożyłeś, fajne rymy galopuj, może zdążysz wsiąść niedługo do radiowozu policyjnego i tak się właśnie stanie. przepowiadam ci to!!! p.s fajny wąsik, a za tę kase co wyłudziłeś od ludzi to nie stać cie na fryzjera???

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.