"Latająca Forteca" stanęła w płomieniach

Opublikowany 2011-06-13 19:37:44
surtv
1458
Amerykański bombowiec B-17 rozbił się niedaleko Aurora Municipal Airport, z którego wystartował 20 minut wcześniej. Żadnej z siedmiu osób na pokładzie najprawdopodobniej nic się nie stało - donosi "Chicago Tribune" (Wideo należy do CNN).

Komentarze (2)


  • to ja pisałem
    2011-07-20 23:07:38
    fajnie że porównujesz samolot pasażerski średniego zasięgu do bombowca. w jednym jest tylko załoga, w drugim załoga+pasażerowie. a ja ci powiem że nikt nie zginie na pokładzie bezzałogowego samolotu, nawet jakbyś zniósł jajko. kolejną rzeczą jest różnica w rozbiciu się na otwartej przestrzeni i w lesie. jeśli nie widzisz różnicy to zamknij oczy i biegnij przed siebie. najpierw spróbuj tego na równej przestrzeni bez przeszkód. później spróbuj tego w lesie. bez matematycznych obliczeń wiadomo że w drugim przypadku test bardziej zaboli. nie wiem jaka była awaria. ale mieli czas na znalezienie odpowiedniego miejsca, u ułożenie samolotu. w przypadku tupolewa (do którego nawiązujesz) było to zaskoczenie. po zahaczeniu o drzewo już nie można było niczego zrobić
  • czarusek
    2011-07-01 03:13:19
    o prosze samolot prawie doszczetnie splonal, po upadku nadal unosily sie duze plomienie a mimo to wszyscy przezyli i co najdziwniejsze nie rozlecial sie na miliony kawaleczkow... hmmm....

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.