Krzysztof Kononowicz kontra Jarosław Kaczyński

Opublikowany 2008-04-06 18:17:09
Axelio
2492
Relacja z dnia 17 maja 2007 roku z Grajewa (województwo podlaskie) gdzie liderzy Komitetu Podlasie XXI wieku pojawili sie na spotkaniu z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Niestety policja i organizatorzy spotkania z premierem uniemożliwiły dostania sie na to spotkanie zarówno dla Krzysztofa Kononowicza jak i pozostalych liderów Komitetu wyborczego Podlasie XXI wieku.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.