KONFEDERACJA - Polska może zostać zmuszona do przyjęcia imigrantów!

Opublikowany 2019-05-16 14:59:39

  • autor: Anonim
503
Komisja Europejska pozwała Polskę za odmowę przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu!
Trybunał Sprawiedliwość Unii Europejskiej (TSUE) wyda wyrok, który zdecyduje czy Polska zostanie ZMUSZONA do przyjęcia imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jeśli odmówimy, to za każdy dzień zwłoki będą nam naliczane wysokie kary finansowe! To jest po prostu skandal. Bezczelność unijnych aparatczyków nie zna granic. Oto miłościwa Unia w pigułce: hej, Polacy, nie chcecie przyjmować imigrantów? To znajdziemy sposób, aby narzucić wam to siłą!
Ideologia multikulti stopniowo doprowadza do upadku przesiąknięte nią państwa, a elity unijne już tak się nią zachłysnęły, że chcą zmusić inne państwa do wybrania podobnej drogi. Jeśli im odpowiadają dzielnice muzułmańskie, palone kościoły i zamachy terrorystyczne, to nie znaczy, że w Polsce ma być tak samo.
===========================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.