Kibice wbiegli, policja wyłapała

Opublikowany 2011-05-08 14:27:09
surtv
1109
Niemiecka policja pokazała swoim kolegom z Polski, jak reaguje się, gdy kibice wbiegną na boisko. Do takiej sytuacji doszło po przegranej Eintrachtu 0:2 we Frankfurcie z FC Koeln. Siły porządkowe momentalnie zatrzymały chuliganów (Wideo należy do ).

Komentarze (3)


 • czarusek
  2011-07-01 03:03:54
  to zalezy od meczu, jesli sa jakies derby to czasami gdzies tam na stadionie stoja gotowi do reakcji i zdarza sie ze prowokuja zadyme, stwarzaja problem, z ktorym samym walcza...
 • florekk
  2011-05-09 14:02:34
  z tego co wiem to od kilku lat nie ma w polsce policji na stadionach tylko wokół stadionów
 • TRŚL-RUDA 1
  2011-05-08 15:12:38
  Z Polskich stadionów powinno się usunąć Policjantów bo oni tylko prowokują do zadym.Zróbmy na próbę jeden sezon Ekstraklasy bez Policjantów na stadionach i przekonamy się w czym był problem:)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.