Kibice w mediach - cała prawda!

Opublikowany 2010-01-28 01:51:47

evobrain
1404
Film kierowany przede wszystkim do osób nie związanych z ruchem kibicowskim, którzy mają blade pojęcie o "kibolach" a opinię czerpią z ogólnodostępnej telewizji, internetu czy prasy. Kibice w mediach, czyli wykład dr Jerzego Dudały na temat przedstawiania kiboli i całej subkultury kibicowskiej w telewizji. Pan Dudała wspomina o policyjnych aferach i prowokacjach, którym telewizja przyklaskuje zatajając prawdę. Polecam także książkę Pana Dudały pt. "Fani chuligani. Rzecz o polskich kibolach."

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.