Kavaa koncert Live 2009

Opublikowany 2009-09-09 19:12:24

kavaa
720
Kavaa To projekt muzyczny realizowany przez zawodowych muzyków znanych z polskiej sceny komercyjnej. Muzyka zespołu jest zmysłowym połączeniem popu, soulu i jazzu. Takim właśnie klimatem przepełniony jest debiutancki krążek Kavy, zatytuowany "Po prostu tak", którego premiera odbyła się w warszawskim Klubie Capitol 2009 roku.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.