Katastrofa samolotu - Analiza filmu - stabilizacja obrazu, napisy (PL)

Opublikowany 2010-04-23 22:17:53

evobrain
1592
Zamach czy wypadek - film ten niczego nie dowodzi i nie rozstrzyga, ma tylko dać ogólny pogląd na to co wydarzyło się w Smoleńsku, napisy wstawione do filmu są napisami zasugerowanymi przez internautów, nie moimi własnymi, film pochodzi ze strony youtube.com, nie ponoszę jakiejkolwiek odpowiedzialności za ten film, nie jestem jego autorem.

Komentarze (2)


  • pytania???
    2010-06-01 18:23:21
    Anglicy uchodzą za najlepszych speców do takich spraw i chcieli zająć się tą sprawą ale oczywiście rosjanie nie dopuścili... co to znaczy? że po prostu dobili naszych i sami zatuszowali wsystko!!!! a wogóle co sie stalo ze tak nam chcieli pomóc, śledztwo, identyfikowanie ciał... jest tyle pytań że hej ho!!!!!
  • jasnowidz
    2010-04-23 22:42:01
    dobili ich i zatuszują sprawę wszystko zwalą na błąd pilota!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.