Kamera zarejestrowała masakrę

Opublikowany 2011-04-08 19:56:18

surtv
1144
Zmarł 13-letni chłopiec postrzelony w czwartek przez szaleńca w jednej ze szkół w Rio de Janeiro. Liczba ofiar masakry sięgnęła już 13. Tragiczne wydarzenie zarejestrowały kamery monitoringu w szkole. Na przejmujących ujęciach widać uciekające w popłochu dzieci. Na końcu pojawia się postać napastnika (Reuters).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.