Był czołg a potem kula ognia

Opublikowany 2011-04-08 20:07:48

surtv
1415
Czołg sił Kaddafiego atakuje Misratę. Strzela w kierunku pozycji zajmowanych przez rebeliantów i wydaje się niepodzielnie panować nad sytuacją. Do czasu, gdy nagle następuje wielki wybuch i na ulicy zamiast wielotonowego pojazdu pozostaje tylko kula ognia i kupa złomu. Siły NATO pokazały kolejny film z bombardowań w Libii (Russia Today).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.