jEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-04-08 23:39:05
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
560
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. Na spacerach z wieloma osobami rozmawiał, dawał informacje i niestety nie było logicznego kojarzenia. Wszędzie gdzie przebywał nawoływał do ludzi i nikt się nie obudził. Na targach w »okrąglaku« i w »opolaninie« przeszło tysiące ludzi, z wieloma rozmawiał, ale nikt takiej wielkiej okazji nie potrafił wykorzystać. Artykuł w NTO miało okazję wiele ludzkich duchów czytać i też żadnego odzewu. Ludzkie duchy po prostu sobie smacznie śpią, tak się zapętlili w materii. Co noc są budzeni, aby stanąć do szeregu i służyć Światłu. Jakie wstrząsy muszą nastąpić, aby ludzkie duchy się obudziły? A tu czas sobie bardzo szybko płynie.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.