DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI 13 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-04-08 23:32:35
mojzeszpl
612
DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! 13. Gdzie jesteście, co robicie? Przyszliście na Ziemie cieszyć się tylko dobrami materialnymi? Dlaczego zapomnieliście, po co naprawdę na Ziemię przyszliście? Dobra doczesne wam wystarczają? Do zbawienia waszej duszy myślicie, że dobra materialne wystarczą? Dalej chcecie wieść duchowo leniwe życie i to was zadowala? Co powiecie, gdy usłyszycie pytanie; jaki jesteś człowiecze? Czym będziesz się mógł usprawiedliwić, przed Panem twoim? Leniwe duchowe życie wiedzione tu na Ziemi w zupełności ci wystarcza? Idziesz na jakąś imprezę z przyjaciółmi, pobawisz się i to cię cieszy, w niedziele pomruczysz sobie w kościele, żeby zadbać o rozwój duchowy za pieniądze i tak płyną lata spędzone na ziemi.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.