Jak wstawić grę online na chomika

Opublikowany 2010-08-27 15:13:13

  • autor: Anonim
1004
1. Wejdź na stronę swojego chomika. 2. Kliknij "edytuj mój profil i opcje" u góry po prawej 3. Gdy zobaczysz pole tekstowe poszukaj pod nim takiej małej ikonki "HTML" 4. Gdy ją klikniesz otworzy się Edytor źródła HTML. Tam wkleisz jeden z kodów, które znajdziesz w tym temacie:http:// 5. Kliknij "Aktualizuj" 6. Zjedź na dół i kliknij "Zapisz zmiany" 7. Gratulacje! Gotowe! Ciesz grą online na swoim chomiku!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.