Ja mieszkałem na księżycu - I lived on the moon - Yannick Puig

Opublikowany 2008-08-19 19:37:41

DELETED_E1696_animacja
1264
Ja mieszkałem na księżycu - I lived on the moon - Yannick Puig Animacja ta w której ojciec wyjaśnia synowi w jaki sposób kiedyś mieszkał na księżycu. W miejscu gdzie wypełnione było latającymi wężami, trzema małpami. To piękne miejsce było bezpieczne i daleko od ludzi oraz kultury. Miejsce dla wyobraźni, miejsce, w którym znaleźć możesz się tylko wtedy gdy szerzej otworzysz swój umysł. In "I lived on the moon", a father speaks to his son. He explains how was his life on the moon. A place filled with flying snakes, fireflies and three tailed monkeys A beautiful place, safe and far away from the human culture. A place for imagination, a place in which you'll find the entrance only if you open your mind.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.