IMPERIA CZASÓW KOŃCA - proroctwo dotyczące czasów ostatecznych

Opublikowany 2010-01-18 18:58:13

Komentarze (4)


 • Bóg Ojciec...
  2017-12-29 20:17:23
  Jeszcze tylko dwa dni do wielkiego wydarzenia. Wszyscy zapamiętają ten dzień. I poznają Mnie.
 • MałyJezus
  2016-12-21 15:00:15
  Słuchajcie dobrze mego Ojca Niebieskiego bo dla każdego z Was przygotował mieszkano w Domku w Niebie. Gdy patrzymy z góry na to co się dzieje w Polsce to chce Nam się na przemian płakać i śmiać. Takie jest postępowanie nie których ludzi w Polsce, zwłaszcza gdy zajmujecie się rzeczami nie potrzebnymi. Po co np. badać K.S. jak Pan Bóg wszystko widział i wie dobrze. Nie zwróciliście uwagi na to że K.S. była przed niedzielą Miłosierdzia Bożego, szybko o tym zapomnieliście. Mieliście to przyjąć z pokorą i Żyć dalej a rozpoczęliście kłótnie. Dlatego zaraz po K.S. Mój Ojciec postanowił zesłać deszcze i powódź. A deszcze to symbol płaczu. Np. gdy żegnaliście Franciszka na Balicach porządnie padało wcześniej. A teraz najbliższe dni to zmiana Warty na tronie Piotra. Mój Tata wymarzył sobie żeby zobaczeć TRZECH Papieżów......Żywych :-) Kto by za czasu JPII-giego pomyślał że coś takiego się wydarzy? Nastąpi to w tym samym czasie co zmiana Metropolity w Krakowie. A mój Wierny i Kochany K.Stasiu będzie się Dziwował jak w dniu 16.10.78.r.
 • Bóg Ojciec
  2016-12-11 21:37:26
  Już za nie długo dam Wam innego Papieża. Odmienność pontyfikatu Franciszka i Benedykta miała na celu pokazać Wam że można być dobrym Ojcem na różne sposoby. I nie był lepszy ani ten ani tamten,każdy jest równy dla Mnie. Każda osobowść jest piękna i każdego podziwiam jako Ojciec Niebieski.Ja patrzę sercem i każdy jest dobrym pasterzem,nawet jeśli siedział na tronie tylko 33 dni. Cieszcie się i radujcie że macie trzech Papieżów bo to wielkie błogosławieństwo z mojej strony. Ponieważ Wy ludziska Mnie dalej nie słuchacie to dam właśnie trzeciego Ojca Świętego. A jeśli i Jego nie będziecie słuchać to wybuchnie gniew mój ,który już zdusiłem w sobie wiele razy i Go zamknąłem na dnie swojego serca za siedmioma drzwiami żeliwnymi. Jeśli ten GNIEW wyjdzie na zewnątrz to posypią się trzęsienia Ziemi i inne kataklizmy 25 razy mocniej niż to jest na co dzień. Zapamiętajcie MOJE SŁOWO!!!
 • Bóg Ojciec
  2011-05-11 16:55:50
  Bóg Ojciec. Macie racje zostajecie pochwycenie. Jako Dom wasz, który wypełnia ziemie. Jestem zawsze z wami na ziemi, tylko do was musi dotrzeć silny impuls żebyscie uwierzyli wy nieposłuszni. Przeciez jestescie tylko pyłkiem i bezemnie istniec nie mozecie, a wymądrzacie się kazdorazowo. Używacie rozumy, nie serduszka, które macie skamieniałe. Moze kłamstwem siejecie i przez to nic nie widzicie. Że szkolnictwo złe i szpitale beznadziejne. Moze chorobę ściągacie niewłaściwym postępowaniem. Lęcze głowy i napełniam słowem żywym. Dostajecie moje śwuiatło, przecież bez światła nie istniejecie. Nie rozpoznajecie słowa prawdziwego, może nie posówam was w wykazywaniu się silnym dobrem, które w was wygasło, bo dajecie sobie wzajemnie fałsz. Kązde słowo ma być prawdziwe i w miłości dawane, a wasze wypowiedzi to spekulacje, które nie mówią jasno ja jest, lub jak powino byc. Sami wiecie metal wydobyliście wy sami, nie mój ojciec. Sami tworzycie chemie. Czy niemacie się posługiwac prawda życiem, kto wam kazał oszukiwac. Jesli mówie że samoloty to zarastwo, bo niszczy uprawy, to nie można zaprzeczac. Jak pisze że jestescie ochydni i podaje powód, to się buntujecie, bo nierozumiecie mojego słowa.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.