http://www.youtube.com/watch?v=sZCczWBhL6o&feature=related

Opublikowany 2010-11-19 15:30:29

seti_1
933
Zespół: Anastasis Tytuł: Twoje słowo Tekst piosenki: Mogę mieć święty spokój, wielki pałac na ogniu, tańczące ogrody, pełne urody zjawiska, kontrolowane niemyślenie, nic nie robienie. Mogę patrzeć i patrze, jak się przewraca cała nasza kamienica, od góry do dołu, ze stróżem, którego nie rozumiem, z oknami przez które nic nie widać. A wielki czarodziej zaciera ręce, kiedy widzi co się ze mną, co się dookoła dzieje, puszcza do mnie oko, pokazuje złoto i wchodzę na drzewo wysoko, rozglądam się i kradnę, w ustach czuje błoto, spadam lecę, ale nie wiem dokąd. Tak dużo mi uciekło, tak dużo mi uciekło, umarło za życia, tak dużo mi uciekłoooooo. Ref. Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień, Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień. Mogę się zmienić, mogę zrozumieć, po co tutaj jestem, ile mnie potrzeba, pomóż mi zapomnieć, kontrolowane nie myślenie, nic nie robienie, Mogę zmienić to wszystko, dlaczego się przewraca, cała nasza kamienica, od góry do dołu, ze stróżem, który mi poda rękę. Z oknami przez które będzie widać. Kołysze się i tańczę, jak papierowa kukła, jestem łatwopalny, łatwo przemakalny, mój talent marny, latarnik, bez latarni, a gdzie jest moje jestem? Na wielkim targowisku! Przedstawienie, wszyscy biorą coś dla siebie, Odchodzą, zostaje tym kim nie chce, to kręci się beze mnie, Tak dużo mi uciekło, za dużo mi uciekło, za dużo mi uciekłoooo. Ref.(x2) Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień, Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień. Twoje słowo, uczy mnie, Twoje słowo, chroni mnie,(x3) Twoje słowo, uczy mnie, Twoje słowo, chroni mnie, Twoje słowo, uczy mnie, (x4) Ref. Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień, Twoje słowo najważniejsze jest, z Tobą pragnę przeżyć każdy dzień.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.