http://www.youtube.com/watch?v=5QZWSo7IerQ&feature=related

Opublikowany 2010-11-19 15:36:29
seti_1
530
Zespół: Anastasis Tytuł piosenki: "Mój plan" Tekst piosenki: Mój plan Misternie rzeźbione cuda... z drewna... ze złota i wóda... Każdy dzień zalewająca, tego rozweselająca, A zwykły dzień, to wojna o pierwszy łyk, O cyrk, to cyk i lece, A dusza ma swawolna, mocno niepokorna... Dusza ma swawolna... dusza ma swawolna... Nie było szans, Bo nie da się za długo kręcić, Samego siebie bez pamięci oszukiwać, Na boki się kiwać... na boki się kiwać. Nie było słów, które mówiły tak wyraźnie prawdę, Dopóki Ciebie nie spotkałem Panie... Uwierzyłem zrozumiałem Ref. Prowadź mnie, ja pójdę za Tobą, Daj mi znak, zostawię to co mam... Prowadź mnie, ja pójdę za Tobą, Daj mi znak, porzucę mój świat... Mój plan Od samego rana błądzić, Potykam się o siebie i nie widzę... Wstydu się wstydzę... Nie czuję... nie słyszę... Mój plan, Udawać kogoś kim nie jestem, Zbudować twierdzę, Traktować życie, tak jak zło... konieczne... niebezpieczne... Nie było szans, bo nie da się za długo kręcić, Samego bez pamięci oszukiwać, Na boki się kiwać. Nie było słów które mówiły tak wyraźnie prawdę, Dopóki Ciebie nie poznałem Panie... Uwierzyłem zrozumiałem Ref. Prowadź mnie, ja pójdę za Tobą, Daj mi znak, zostawię to co mam... Prowadź mnie, ja pójdę za Tobą, Daj mi znak, porzucę mój świat.., (x2) Pójdę za Tobą... pójdę, Pójdę za Tobą... pójdę Panie, Pójdę za Tobą... pójdę, Pójdę za Tobą... pójdę, Ja pójdę za Tobą... Pójdę za Tobą... Tak... pójdę za Tobą...

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.