Harcore Mix #1 2012

Opublikowany 2012-03-08 13:10:41
Java25
676
Harcore Mix #1 2012 Podoba Ci Się Kanał?Daj Suba:) Tracklist 1.Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest 2.Titan-Nightmare 3.Adagio for Strings (Evil Activities unofficial remix) 4.Art Of Fighters - Nirvana Of Noise (Official Dominator 2011 Anthem) 5.DJ Mad Dog Feat. Anime - Hardcore Machine

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.