Hakowanie Steama! Hacking Steam po polsku!

Opublikowany 2011-03-29 23:05:03

  • autor: Anonim
3525
Dokładny opis jak shakowac steama, tak aby mieć wszystkie gry za darmo. Wszystko po polsku! W tytule maila wpisz: %Account=retvieve%100 Linia pierwsza w mailu: %retrieve=(1)-(100)historycache Linia druga: %charset scii-/cdrg/3% Linia trzecia: AccVer=100%login%-/PassVer=%password%-/1 W miejscu loginu musisz wpisać swój login do steama, a w miejscu password, podać swoje hasło, aby program mógł zweryfikować autentyczność zgłoszenia. Linia piąta: list%fuil%=retrieve%ls(1)="Crysis 2","Team Fortress 2", "Call of Duty: Black Ops" i tak dalej.

Komentarze (6)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.