Gothic 2 NK Strażnicy Wymiaru Odcinek 1 - Ocalenie

Opublikowany 2010-11-14 21:51:01
sowa676
675
Pierwszy Odcinek "Strażników Wymiaru"! Lares ratuje Debilowo oraz zamyka Sopilicusa Rangosa (Dartha Soprana) w innym wymiarze! Strażnik Lord Coude który rozmawiał z Laresem idzie się z kimś spotkać! Okazuje się że Xenon przeżył eksplozje i że przez cały czas dowodził organizacją zwaną "Los Muendo". Zapraszam na: http://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.