Ferrari F40 przejażdżka

Opublikowany 2011-05-06 03:56:41

Komentarze (2)


  • itr
    2011-06-05 21:28:17
    demont666 ty czereśniaku ty!! słabo wkręca... masz zryty łeb od tego śmigła. to jest klasa jakiej nie możesz sobie wyobrazić. i nie zaznasz jej. nie mówie że bmw jest lipa ale zastanów się co piszesz. z resztą czuć z daleka jakim bezmózgiem jesteś po tym kawałku w twoim menu. sami zobaczcie. szczyt wiochy.
  • demont6666
    2011-05-09 22:40:32
    eeee tam to tylko ferrari :) kiepsko sie wkręca słabe przyspieszenie... :P

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.