Fatalna mgła i tylko jedno podejście [katastrofa pod Smoleńskiem]

Opublikowany 2010-04-17 10:34:02

evobrain
2685
Z pierwszych ustaleń polskich i rosyjskich śledczych pracujących na miejscu katastrofy Tu-154 wynika, że jednym z czynników, który mógł doprowadzić do tragedii byłą gęsta mgła i że rządowy samolot podchodził do lądowanie raz, a nie kilka razy, jak podawano tuż po wypadku i że silniki pracowały do końca. (tvn24)

Komentarze (3)


 • obserwator
  2011-01-06 15:36:50
  Dlaczego rozsypał się na tyle drobnych kawałeczków, gdzie kokpit widoczny na zdjęciu,kto był z ruskami na miejscu turowski?
 • szkoda
  2010-08-19 22:51:29
  To strata dla Polski zgineło tyle wybitnych osób. Do dzisiaj nurtuje mnei jedna myśl. Dlaczego oni wtedy ladowali przy takiej pogodzie? Czy ktos im nakazał. Watpięze sietego kiedykolwiek dowiemy. Przy takiej wojnei polsko-polskiej jak teraz coraz trudniej oddzielić fikcje i teorie spiskowe od prawdy.
 • gbacik
  2010-04-18 18:10:41
  wydaje mi się, że skrzynka z rozmowami powinna być również badana w Polsce

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.