EKRAN LED CZĘSTOCHOWA WOJSKA POLSKIEGO KRAKOWSKA tel. 506 599 481-- DK1; reklama led

Opublikowany 2012-04-02 15:32:45
  • autor: Anonim
1131
TELEBIM EKRAN LED CZĘSTOCHOWA WOJSKA POLSKIEGO KRAKOWSKA DK 1; tel. 506 599 481-- reklama led , ekrany Częstochowa: Rondo Trzech Krzyży, Rocha, Jadwigi, Faradaya, Szybex, Warszawska, Estakada, Jana Pawła II, DROGA KRAJOWA NR 1, WOJSKA POLSKIEGO, KRAKOWSKA, JAGIELLOŃSKA, NIEPODLEGŁOŚCI, ARMII KARJOWEJ, telebim w centrum Częstochowy

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.