dziwna akcja w Poznaniu

Opublikowany 2011-10-11 17:54:57
  • autor: Anonim
826
nagrywaliśmy z kumplem cover na videobloga. Jakaś dziwna akcja nastąpiła. Czy ktoś wie o co chodzi? Ludzie co wcześniej tam stali też nie potrafili odpowiedzieć. Wyglądało na to, że coś zleci z budynku. Szukam osób, które też to nagrały. Dziewczyna też fajna, więc może się odezwie bo z tego wszystkiego nie poprosiłem o tel.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.