Donald Trump miażdży CNN, a Andrzej Duda telewizję TVN

Opublikowany 2017-07-07 12:56:29

  • autor: Anonim
2457

Podczas wspólnej konferencji prasowej z Donaldem Trumpem prezydent RP Andrzej Duda wytknął stacji „Faktom” TVN, że przemilczały jego niedawną podróż do Chorwacji. - Ta stacja nie przepada za mną jako prezydentem Rzeczypospolitej, spotykam się tam z permanentną krytyką - stwierdził.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.