CHELSEA 1 FC BARCELONA 1

Opublikowany 2009-05-07 12:55:37

Komentarze (2)


  • Ja
    2009-07-14 15:56:24
    Tez nie moge przestac patrzec jak Iniesta strzela gola..Jeb ana chelsea i obrona, pierd olic niebieskich lwow ! i Ballacka i niemca co nie dal mu czerwonej kartki w pierwszym meczu, jeb_ani wielcy polscy fani niemca, spierr_dalac do sasiadow ku_wy !
  • kokoszkaaly
    2009-05-22 16:16:29
    gites !!!! patrzylem w to juz ze 100 razy bo nie moge sie oderwac jak strzela iniesta g0la :) Super!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.