BORIXON Co tam masz pokaż mi (zakaz rapowania) - Tede Diss (prod. D.Gutjar)

Opublikowany 2009-10-20 10:31:26

dwazlote
1727
BORIXON Co tam masz pokaż mi (zakaz rapowania) - Tede Diss.

Komentarze (2)


  • siuks24
    2010-03-28 23:21:12
    ty ej spadające joł a wiesz w ogóle o co jest ten beeef baranie to że boria w chórkach w wyp-3 się udzielał nie upoważnia go do disowania znalazł spadający ale nie martw się bo niżej nie spadniesz bo jesteś na dnie srac na boriego
  • Spadające joł
    2009-10-30 18:42:21
    dobry diss dobrze tedemu

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.