Bójka w przerwie meczu Zawisza Bydgoszcz i Elana Toruń

Opublikowany 2011-11-22 10:53:26

plotki
1537

Komentarze (2)


  • stare miasto
    2012-07-17 21:58:54
    to dodre nawet z biegania w kolo piaskownicy robia wielki dym a wypowiedz czaruska jet ok sama prawda smt.
  • czarusek
    2011-11-23 00:07:06
    Po pierwsze to jesli juz to chuligani a nie kibole bo kibole to porzadni ludzie po drugie nie widze tam zadnej bojki tylko policje ganiajacą malutenka grupke torunian i troche wieksza bydgoszczan. Z filmu nic nie wynika, ze to byla bojka i co spowodowalo to, ze policja sobie pobiegala po trybunach.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.