Asian football ultras cz. 3 (kibice w Azji)

Opublikowany 2009-07-08 22:36:08

DELETED_234DB_footballultras
735
Asian soccer fans: Arabia Saudyjska, Syria, Jordania, Liban, Irak, Iran, Katar, Bahrajn, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Chiny, Japonia, Korea Południowa, KOrea Pułnocna, Indonezja, Indie, Tajlandia, Wietnam, Malezja, Singapur

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.