4. Konkurs Lotów Red Bull

Opublikowany 2008-03-27 15:53:20
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
1154
Każdy jest kowalem swojego lotu! 4. Konkurs Lotów Red Bull Niedziela, 1 czerwca 2008 r., Malta / Poznań Oderwany od ziemskiej rzeczywistości Konkurs Lotów Red Bull powraca w swojej czwartej odsłonie! Kreatywna rywalizacja niebanalnych konstruktorów oraz doping kilkudziesięciotysięcznej publiczności. To i wiele innych atrakcji już 1 czerwca na poznańskiej Malcie! Wstęp wolny.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.