zespół The Knickerbockers

Opublikowany 2010-07-06 22:35:02

  • autor: Anonim
799
Piosenki The Knickerbockers: Shes Not There,Money,Stick With Me,One Track Mind,Twine Time,Guaranteed satisfaction,I Must Be Doing Something Right,I Love,Land of 1000 Dances,All Day and All of the Night,I Can Do It Better,High On Love,You Really Got Me,Lies (Are Breaking My Heart),Lies. Albumy The Knickerbockers: Jerk; Twine Time, Rockin With The Knickerbockers,The Fabulous Knickerbockers, Greatest Hits

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.