zespół Suture

Opublikowany 2010-06-16 18:40:11
eleana
469
Piosenki Suture: Divinitys End,Overseer To The End Of Days,The December Mine (Part 2),Pretty Is,Face Full Of Stiches,Systematic Removal of Vitality,Jackson Train,Sol Diga,Still Inside,Hemorrhage Head, Mouth Full Of Hornets,Din,Reckless,You Will Fall (96),01 - Escaping The Confines Of My Skin,Torn From Mortal Coil. Albumy Suture: Carnivorous Urge to Kill, Persona

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.