zespół Pain

Opublikowany 2010-05-24 11:34:02
lilastar
810
Piosenki: Shut Your Mouth, Same Old Song, Follow Me, Im Going In, Just Hate Me, Eleanor Rigby, Monkey Business, Zombie Slam, Close My Eyes, Dancing With The Dead, Have A Drink On Me, Not Afraid To Die, Nailed to the Ground, Injected Paradise, Clouds of Ecstasy. Albumy: Nothing Remains The Same, Dancing With The Dead, Psalms of Extinction, Cynic Paradise

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.