solitudes
969
Pierwsza płyta zespołu ZooM pt. KONTAKT! Album w postaci maksi singla zawierającego 6 utworów w wersjach radiowych stanowi wspaniałą wizytówkę zespołu i jego muzyki. Więcj o zespole przeczytasz na stronie www.zoommusic.pl
Tagi: #media #zespol #okladka #pop #pl #zoom #nysa #music #press #kontakt #albumu #muzyczny #muzyke #wydawnictwo #kobza #przyblizamy #zoommusic

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.