zespół Icicle

Opublikowany 2010-07-02 23:55:04

  • autor: Anonim
730
Piosenki Icicle: Cause,Cold Fear,Lost Hours,Infectious Funk,Nowhere (Dub),Apogeum,Cant Be,Magnetism,Driftwood (feat. Noisia),Cold Revenge,Time,Late Hours VIP,Apogeum (Baxter Remix),Spartan,Driftwood (feat Noisia). Albumy Icicle: Medic004: So Close / Numbers

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.