zespół God Is My Co-Pilot

Opublikowany 2010-06-23 10:10:05
awgan1
815
Piosenki God Is My Co-Pilot: Totally Wired,Sound of Wings,Kiss; Tell,Hutzulka,Bicycle Girls,Caught Looking,Pillu Laulu,Behave,Angels In The Air,Smooch,Heaven,Butch Flip,Eye Contact,Steal Yr GF,List. Albumy God Is My Co-Pilot: Get Busy, Speed Yr Trip, I Am Not This Body,The Best of God Is My Co-Pilot

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.