Peter Skellern koncert

Opublikowany 2010-06-23 10:05:05
darkalady
496
Piosenki Peter Skellern: When Somebody Thinks Youre Wonderful,Putting On The Ritz,She,Isnt it a Lovely Day?,Still Magic,Abdul Abulbul Amir,Raining in My Heart,You and I,Hold On To Love,Love Is The Sweetest Thing,Busy Line,Where Do We Go from Here,Youre A Lady,Vicarious Vestments,Deep Purple. Albumy Peter Skellern: Sentimentally Yours,Right from the start, The Very Best of Peter Skellern, Cheek To Cheek

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.