zespół Gaudi

Opublikowany 2010-07-07 02:35:04

  • autor: Anonim
659
Piosenki Gaudi: Tutta Pe Me,Truthful Old Man,Tribalove,Kimiyaa E Moraad,...and The Earth Said: Oh My God!,Ci Fice Lu Mundu,Babylon Flamenco,Chaine a Chaine,100 Rootikal,Sufani,Ayahuasca Deep Fall,Meena,Native Dub,Theremystical,Dub It. Albumy Gaudi: Bass, Testa,Eternity - Single, Bass Sweat; Tears, Sweat; Tears

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.