Aversion to Life tapety

Opublikowany 2010-07-07 02:30:04

  • autor: Anonim
748
Piosenki Aversion to Life: Hung,Subhuman Condition,Enthralled in Horrific Dissention, and Quartered,Aggravated Prolapse of the Spirit,Enthralled In Horric Dissention,Postpartum Evisceration, And Oudrtered,Bodily Dismemberment, Drawn,Origin of Sin,Threshold of Pain,Hung Drawn And Quartered, Drawn, Drawn And Quartered,Bodify Dismemberment,Pospartum Eviscreation,Blasphemous Torment,Hung,Hung. Albumy Aversion to Life:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.