zespół Foscor

Opublikowany 2010-07-04 11:20:04

  • autor: Anonim
586
Piosenki Foscor: El Palau dels Plors,La Incertesa Del Plaer,The Shame and the Spectre,The Smile of the Sad Ones,The Amber Nest,LHivern Per A Les Muses,Midwinter Gates,Till Water Mirrors Could Not See,Gebre,Groans To The Guilty,Lifes Death Code,In Case The Seasons Break,Gateways Of Bereavement,Searching A Seal Of Pain (The Beauty),Raids To Punishment. Albumy Foscor: Smile Of The Sad Ones

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.