Clann An Drumma tapety

Opublikowany 2010-07-04 11:10:04

  • autor: Anonim
518
Piosenki Clann An Drumma: She Moves Through the Fair,MacNeils Kin (Traditional),Traditional Jigs (Traditional),Practi Mor,Hornpipe (Traditional),Land Rover,Wolves,Sgt. Mackenzie,Duncan Johnson (Traditional),First Foot,Greenhill Marches (Traditional),Haunti,Alba,Braveheart,When the Clans Unite. Albumy Clann An Drumma: Keep It Tribal,Tried; True, Tribal Eyes

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.