zespół Cannibal Corpse

Opublikowany 2010-05-20 13:26:21
tamara_w
464
Piosenki: Hammer Smashed Face, Make Them Suffer, I Cum Blood, Evisceration Plague, I Will Kill You, Scalding Hail, Fucked With a Knife, To Decompose, The Time To Kill Is Now, Priests Of Sodom, A Cauldron Of Hate, Stripped, Raped and Strangled, Death Walking Terror, A Skull Full of Maggots, Beheading And Burning. Albumy: Tomb of the Mutilated, Kill, Gallery of Suicide, The Bleeding

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.