crisstof
824
Piosenki Arazi: Stuck Inside-srg,The_Guilt,Never_Come_Back,Eventually,Take This,Less In More-srg,Sorry-srg, the Pain-srg,Less In More,_the_Pain,Evetually,The Guilt,Sorry,_the_Hate,Stuck Inside, the Hate,The Guilt,Never Come Back-srg, the Pain, the Hate,Never Come Back. Albumy Arazi:
Tagi: #zespol #metal #rock #hard #alternative #arazi

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.