tapety Resorte

Opublikowany 2010-06-28 20:10:01

salvatore
805
Piosenki Resorte: Radical Testa,Bastara,La Mitad Mas Uno,Opina O Muere,Aqui No Es Donde,365,Cada Hogar,Animo,Alcohol,Puro Rock,Brota,Una Mentira O Dos,Nativa,Rimando Madres,Caliente. Albumy Resorte: XL, Republica De Ciegos, F=Kx Rebota, Clasicos del Rock en Espanol

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.