zespół Albert King with Stevie Ray Vaughan

Opublikowany 2010-07-09 07:25:07

  • autor: Anonim
818
Piosenki Albert King with Stevie Ray Vaughan: Pride And Joy,andquot;Turn It Overandquot;,Pep Talk,Old Times,Blues At Sunrise,Who Is Stevie?,Turn It Over,Match Box Blues,Ask Me No Questions,Call It Stormy Monday,andquot;Old Timesandquot;,Overall Junction,andquot;Pep Talkandquot;,Dont Lie To Me,andquot;Who Is Stevie?andquot;. Albumy Albert King with Stevie Ray Vaughan: In Sessionhybrid,In Session

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.