• autor: Anonim
637
Piosenki McGuinness Flint: Who You Got to Love,Friends of Mine,When Im Dead And Gone,Lazy Afternoon,Let It Ride,Bodang Buck,Jimmys Song,International,Dream,Heritage,Malt and Barley Blues, Darling Dream,When Im Dead; Gone,Dream Darling Dream,Letting You Know,Malt; Barley Blues. Albumy McGuinness Flint: Happy Birthday, When Im Dead and Gone,The Capitol Years, Ruthy Baby, McGuinness Flint
Tagi: #galeria #rock #country #pub #folk #flint #70s #mcguinness

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.