zdjęcia Tommy Roe

Opublikowany 2010-07-09 00:54:58

  • autor: Anonim
773
Piosenki Tommy Roe: The Folk Singer,Jam up and jelly tight,Everybody,Sugar sugar,Stir it up and serve it,Stagger Lee,Sweet Pea,Hooray For Hazel,Its Now Winters Day,Sheila,Dizzy,Party Girl,Crimson and Clover,Heather honey,Jack and Jill. Albumy Tommy Roe: Dizzy, Greatest Hits, Im So Dizzy,Jam Up And Jelly Tight - 20 Classics

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.