zdjęcia Nine Inch Nails

Opublikowany 2010-05-20 13:15:23
darkalady
468
Piosenki: Closer, Hurt, The Hand That Feeds, March Of The Pigs, Discipline utwór do pobrania za darmo 3, 832 6 Every Day Is Exactly The Same, Only, The Day The World Went Away, Head Like A Hole, Piggy, Something I Can Never Have, Were In This Together, The Fragile, Terrible Lie, The Frail. Albumy: The Downward Spiral, With Teeth, The Slip, Year Zero

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.