Michael Bolton galeria

Opublikowany 2010-05-20 13:15:22
fres
496
Piosenki: When A Man Loves A Woman, How Am I Supposed To Live Without You, How Can We Be Lovers, To Love Somebody, Go The Distance, Lean On Me, Soul Provider, A Love So Beautiful, Steel Bars, Said I Loved You...But I Lied, Missing You Now, White Christmas, Murder My Heart, Thats What Love Is All About, Time, Love And Tenderness. Albumy: One World One Love, Greatest Hits 1985-1995, Gold, This Is the Time: The Christmas Album

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.