• autor: Anonim
549
Piosenki Coen Wolters Band: Gales,Time After Time,Devils Train,Aint No Way,The day I died,City of the Kings,Wilder than the wind,Ride The Katy,Hiding,Dont turn your back on me,Dont Wanna Miss A Thing,Dance On The Moon,She Takes My Breath Away,Kings Cafe,Suite 1210. Albumy Coen Wolters Band: As the Crow Flies, Broken Glass
Tagi: #zdjecia #radio #berlin #rock #band #coen #blues #allboutguitar #allboutguitarcom #wolters

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.